Intencje Mszalne 15.07.2024-21.07.2024r.                                                                                                                PONIEDZIAŁEK-15 lipca-Wspomnienie obowiązkowe św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła.                      17:30  1) + Henryka Rajek-od chrześnicy Renaty Łukawskiej z rodziną.                                                                                     18:00  1) + Mariana Chrząszcz-od Janikowskich.                                                                                                                    WTOREK-16 lipca-Wspomnienie obowiązkowe Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel.                                        17:30  1) + Mariana Chrząszcz-od Janikowskich i Kociołek.                                                                                                          18:00  1) + Mariana, Józefę Piwowar c.r. Stochmalów i Piwowarów, Sławomira Sypułowicza.                                          ŚRODA-17 lipca                                                                                                                                                                                      17:30  1) + Mariana Chrząszcz-od Janikowskich i Kociołek.                                                                                                    18:00  1) + Adama Kulę w 1 rocz. śm.                                                                                                                                        CZWARTEK-18 lipca                                                                                                                                                                                17:30  1) + Henryka Rajek-od Lidii i Sylwestra Dudkiewicz z rodziną.                                                                                        18:00 1) + Mieczysława Gulińskiego w 2 rocz. śm.                                                                                                                      PIĄTEK-19 lipca                                                                                                                                                                                        17:30  1) + Henryka Rajek-od rodziny Szlązaków i Karolaków.                                                                                                    18:00  1)  O zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Anioła Stróża-dla Aleksandry Świt w 15 rocz. ur.              SOBOTA-20 lipca-ŚW. MAŁGORZATY AŃTIOCHEŃSKIEJ-ODPUST PARAFIALNY.                                                          08:00  1) Rezerwacja p. T. Gwadowska.                                                                                                                                                            2) + Piotra Jaśkowskiego, c.r. Pawłowskich.                                                                                                              10:00  1) + Stanisława Kmiecika                                                                                                                                                                         2) + Krystynę, Mieczysława Zaród, Bonifacego Rękasa-od Danuty Rękas.                                                                  12:00  1) + Sylwestra Biesiadę.                                                                                                                                                                          2) + Małgorzatę Gąsiorowską, Grażynę, Ryszarda Rak, Beatę Malec.                                                                                          3) + Stanisława, Anielę, Mariana, Janinę, Małgorzatę, Henryka Rajek- od Henryki Rajek z rodziną.                                  4)  Rezerwacja: Długosz.                                                                                                                                                                          5) + Grzegorza Terleckiego.                                                                                                                                                                    6) + Janinę Lach.                                                                                                                                                                                      7) + Małgorzatę, Piotra Niedzielskich-od Wnuka Leona.                                                                                            16:30  1) + Stanisławę Jabłońską w 5 rocz. śm. Henryka Jabłońskiego, c.r. Jabłońskich, Pawlików i Trelów.    NIEDZIELA-21 lipca                                                                                                                                                                                08:00  1) + Janinę, Adama, Czesława, Jana, Anielę, Józefa, Katarzynę, Kuziów, Andrzeja, Mariannę Stochmal, Zofię,                    Jerzego Zatorskich, Jana Pietrzyka.                                                                                                                                  10:00  1) + Natalię, Edwarda Rutkiewicz.                                                                                                                                        12:00  1) + Sylwię Wysocką w 11 rocz. śm. Genowefę, Józefa Wysockich, Henryka, Zbigniewa, Krzysztofa                                         Leszczyńskich-od Piotra G.                                                                                                                                                  15:00  1) + Genowefę Bielecką-od rodziny Sadłochów.                                                                                                                    16:30  1) + Krzysztofa Skowron.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt