XXIX Niedziela Zwykła

In Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie – XXIX Niedziela Zwykła

1. Ofiary na Kościół złożyli: Marzena i Jarosław Malinowscy ze Szczecna – 200 zł, Barbara i Zdzisław Nowakowie ze Strojnowa – 200 zł, Patrycja i Łukasz Żubrowscy – 400 zł w ramach wykonania pracy na plebanii. Bóg zapłać.
  2. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: 22 października we wtorek, wspomnienie św. Jana Pawła II, papieża. Podczas kwesty w Dzień Papieski na rzecz Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia złożyliście do puszek 2001 zł i 50 gr. Dziękujemy harcerzom i zuchom za kwestowanie przy kościele. Bóg zapłać. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić rocznicę poświęcenia własnego Kościoła.
  3. Dzisiaj przeżywamy Światowy Dzień Misyjny pod hasłem „Idźcie i zapraszajcie wszystkich na ucztę”. Jest to święto patronalne Papieskich Dzieł Misyjnych. Niedziela Misyjna obchodzona w kościele jest czasem modlitwy i wsparcia materialnego misjonarzy na całym świecie. Ofiary złożone na tace są przeznaczone na wsparcie Funduszu Solidarności Misyjnej Kościoła Powszechnego w całym świecie, jakim opiekują się Papieskie Dzieło Rozkrzewiania Wiary.
  4. Kartki do wypisywania wypominek znajdują się z tyłu ołtarza. Możemy zamawiać wypominki roczne, półroczne, jednorazowe. Prosimy o czytelne wypełnianie kartek.
  5. W zakrystii są do nabycia kalendarze rolnicze.
  6. Kościół sprzątały następujące osoby: Iwona Kogut, Genowefa Gołda, Jacek Gołda, Agnieszka Piwowar, Milena Bęben, Joanna Grychowska, Anna Niedziela, Irena Piwowar, Małgorzata Sabat, Małgorzata Amelia Szymańska. Razem złożyli ofiarę 100 zł. Serdeczne Bóg zapłać. Zapraszamy do sprzątania kościoła mieszkańców Kaliny Góreckiej od nr 1 do końca w sobotę na godzinę 9:00.