XV Niedziela Zwykła

Ogłoszenia duszpasterskie – XV Niedziela Zwykła

• 15.07.2024 Wspomnienie obowiązkowe Św. Bonawentury
  • 16.07.2014 Wspomnienie obowiązkowe NMP z Góry Karmel
  • 20.07.2024 W naszej wspólnocie parafialnej odbędzie się odpust naszej Patronki Św. Małgorzaty Antiocheńskiej Dz.M. Msze Święte jak w niedzielę.
  • W przyszłą niedzielę obchodzimy XXV Ogólnopolski Tydzień Św. Krzysztofa – w tym dniu otaczamy modlitwą wszystkich kierujących pojazdami i podróżujących a także będziemy modlić sie za zmarłych na drogach. W tym dniu po każdej Mszy Świętej będzie poświęcenie i błogosławieństwo pojazdów. Ofiary będą przeznaczone na rzecz MIVA POLSKA.
  • Sprzątały kościół następujące osoby:

– Braszczyk Ewa i Kaja

– Wysocka Małgorzata

– Ogłoza Robert

– Wesołowski Stefan

– Chmiel Waldemar

– Sabat Marek

Razem 60 zł – Bóg zapłać

• Zapraszamy do sprzątania kościoła mieszkańców Pierzchnianki od nr 1-20 w piątek o godz. 9:00
  • Prosimy o modlitwę w intencji naszego Pana Kościelnego, który przebywa w szpitalu.